התחלת לימודים האקדמאים או המקצועיים מלווה בהמון התרגשות ותשוקה ללמוד דברים חדשים, להכיר אנשים עם קו מחשבה כמו שלנו וכמובן היעד הסופי שהוא קבלת התעודה או התואר כדוגמאת אדריכלות ועיצוב פנים.
יחד עם זאת, כשאתה סטודנט חדש ישנם כמה דברים שאתה צריך להצטייד בהם בשביל לעבור את תקופת הלימודים בצורה קלה יותר עם קצת פחות אתגרים.
כתבנו את המאמר הזה כדי לתרום לכם מניסיננו הרב בנושא, תהנו!

הנה 3 הדברים  שכל סטודנט חדש צריך:

  1. טאבלטים ככלי כתיבה – טאבלטים הם מוצר חובה לסטודנט מכיוון שהם יכולים להחליף הרבה פעמים ניירות וכלי כתיבה. כמו כן קל יותר לעבוד איתו על עריכות (לדוגמא: הרבה יותר קל למחוק ממנו מילים או משפטים מיותרים מאשר להשתמש בטיפקס, לחכות שהוא יתייבש ורק אז לכתוב מחדש).
    עוד יתרון אדיר יש לטאבלטים במקרה שאתם רוצים להקליט שיעור או הרצאה, הם בדר”כ מגיעים עם נפח אחסון יחסית גבוה ומלמה מעולה ומכיוון שהם לא משמשים כטלפון הסלולרי שלכם אפשר לרכוש להם חצובה ופשוט לאפשר להם להסריט ללא הפרעות מצד אנשים שמחפשים אתכם, אפליקציות שמתריאות על דברים ושאר נפלאות הטכנולוגיה שהם כלי נהדר, אך רק כשתמשתמים בו בצורה מושכלת.

  2. כיסא ישיבה נוח בבית – כל סטודנט ממוצע משקיע שעות רבות של עבודה על תרגול החומרים הנלמדים אצלו בבית. שעות של ישיבה על כיסא לא נוח עלולה לגרום לכאבים במקרה הטוב ובעיות גב של ממש במקרה הרע. אל תהססו לרכוש כיסא נוח באחת מחנויות ציוד המשרדי הגדולות, כמו אופיס דיפו לדוגמא.

  3. פלייליסט של שירים אהובים – סטודנטים שלומדים בסדנת כתיבה יוצרת יכולים להעיד כמה המוזיקה יכולה לעזור כשרוצים לקבל השראה בכתיבת דבר מה חדש או בלימוד ושינון של משהו חדש שלמדנו. מומלץ להכין פלייליסטים לפי מצב רוח או אפילו סוג השיעור או הסדנא והלהשתמש בה בשעת הצורך. מעבר לתרומה שתוכלו להאזין למוזיקה שאתם באמת אוהבים, תחסכו זמן יקר וחשוב בבחירת השירים שאתם אוהבים כל פעם מחדש אילולא הייתם מכינים את הפלייליסט מראש.

אהבתם את המאמר? מעולה! שתפו אותו עם חברים

בינתיים אנו מאחלים לכם בהצלחה בכל מסלול לימודי שתחברו בו,
צוות תל חי – החטיבה ללימודי החוץ