שלוש סיבות טובות ללמוד במכללה

הרצון ללמוד במכללה ולהרחיב את האופקים הוא רצון המשותף לקטנים וגדולים גם יחד. האתגר הגדול? למצוא את תחום הלימודים הספציפי ואת מוסד הלימודים הרלוונטי. כיום, ניתן לרכוש ידע במגוון רחב של קורסים ומוסדות, כאשר האתגר הגדול הוא לבחור במוסד הלימודים המתאים ביותר. רגע לפני שגם אתם נרשמים ללימודים הבאים שלכם, דעו כי לימודים במכללה מגלמים בתוכם לא מעט יתרונות שהופכים אותם לכדאיים במיוחד:

 

מכללה: אתם הרבה מעבר לתעודת זהות:

 

לא אחת נמתחה ביקורת על כך שההתייחסות אל הסטודנטים באוניברסיטאות הגדולות היא כאל תעודת זהות. הסיבה? ישנה כמות גדולה מאד של סטודנטים, כך שלא נוצר קשר אישי בין הסגל ובין קהילת הסטודנטים. מנגד, האווירה במכלה הינה הרבה יותר אינטימית, כך שלכל סטודנט יש שם וכל סטודנט זוכה ליחס אישי, ישיר ואדיב. אולי לא מדובר על הדבר הראשון שתחשבו עליו עם הרשמתכם ללימודים, אך מדובר על פרמטר חשוב מאד שישפיע על חוויית הלמידה שלכם לאורך התקופה.

 

מגוון רחב של קורסים המיועדים גם להעשרה:

 

מכללות לא מעניקות לכם אך ורק את האפשרות ללמוד במכללה תארים שלמים, אלא גם קורסי העשרה בלבד. בעוד הקהל הצעיר יותר רוצה להבטיח את עתידו עם לימודי תואר ראשון, קהלים בוגרים יותר שכבר מחזיקים בתארים ובקריירה, רוצים להרחיב את האופקים שלהם עם לימודים ממוקדים יותר הנוגעים לעולמות שונים. בעוד אוניברסיטאות ומוסדות גדולים יותר מכוונים בעיקר ללימודי תארים, במכללה אתם יכולים להיחשף לעולם שלם של תכנים שתוכלו ללמוד בהיקף קטן יותר וממוקד הרבה יותר. קורסים שכאלו כוללים בין היתר לימודי טוב הארץ, הכשרת מטפלים, גישור קהילתי ועוד.

 

תנאי הקבלה נוחים יותר:

 

המציאות כיום היא שהרשמה ללימודים מותנית בתנאי קבלה. בעוד ישנם המוסדות המציבים תנאי סף נוחים והגיוניים, ישנם המוסודת שמציבים תנאי סף נוקשים מאד שמשאירים לא מעט אנשים מחוץ למעגל הלימודים. בעת שאתם פונים למכללה, ישנו סיכוי גבוה מאד שתתקבלו למסלול ללימודי חוץ זאת מאחר ושערייה פתוחים לקהל רחב יותר הודות לתנאי קבלה נוחים יותר ומזמינים יותר. אל תקפחו את רצונכם ללמוד ולהרחיב את האופקים – גם אתם יכולים!

 

וניתן ללמוד גם במוסדות לימוד קטנים נוספים:

 

היתרונות הבולטים של המכללות רלוונטים גם למוסדות לימודים קטנים יותר. המטרה היא לאפשר לכם ללמוד במסגרת לימודית מפרה, אינטימית ומועילה – כזו שתעניק לכם ארגז כלים מתאים לתחום בו אתם רוצים לעסוק. כך לדוגמא, תוכלו לפנות לבתי ספר המציעים לכם ללמוד את התחום של השקעות נדל”ן . מדובר על תחום שהביקוש לו נמצא בנסיקה, זאת מאחר ורבים גילו את פוטנציאל הרווח האדיר שיש בעולם ההשקעות. בקורס שכזה, אתם זוכים ללמוד ממרצים איכותיים ומנוסים, בשעות נוחות המתאימות לאנשים המחזיקים בקריירה ובתנאי למידה נוחים הכוללים גם למידה מקוונת.