לפרטים והרשמה
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי או חייגו 04-8181855 שלוחה 5  תפקיד הניהול מציב בפני המנהל אתגרים מורכבים עימם עליו להתמודד- מצד אחד נמצאת הנהלת הארגון, מהצד השני נמצאים העובדים ובתווך הוא עצמו. חלק מתפקידיו הינו לתת מענה לצרכים בצורה יצירתית ומתאימה, כל זאת תוך ניהול יעדים לטווח ארוך ומשימות לטווח קצר והובלת תהליכי שיפור תוך מתן מענה מהיר לבעיות שוטפות. מנהלים נדרשים כיום, בנוסף לידע המקצועי, לרכוש מיומנויות הקשורות לניהול עצמי, ניהול משימות וניהול כפיפים.

  בקורס תלמדו כיצד לשפר את הביצועים האישיים שלכם, תוך לימוד שיטות ניהול אפקטיביות להגעה לתוצאות טובות יותר. בנוסף, ילמדו בקורס כלים יישומיים לצד טכניקות ומיומנויות שיהפכו אתכם למנהלים טובים הרבה יותר.

  • ניסיון ניהולי.
  • עתודה ניהולית.
  • מתעניינים בתחומי הניהול.
  למסיימים תוענק תעודת סיום “קורס מנהלים+” מטעם החטיבה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית תל-חי.
  15 מפגשים שבועיים, סה”כ 64 שעות אקדמיות. הלימודים מתקיימים בימי רביעי, בין השעות 16:00-19:00.
  כללי:

  • עלות הרשמה: 350 ₪.
  • מספר המקומות מוגבל, פתיחת הקורס מותנית במספר מינימאלי של נרשמים.
  • דמי ההרשמה לא יוחזרו במקרה של ביטול לימודים ע”י הנרשם.
  ד''ר אורית דגני דיניסמן
  ד''ר אורית דגני דיניסמןרכזת אקדמית
  יועצת ארגונית ומרצה, ראש מנהל תכנון ופיתוח במועצה האזורית גליל עליון לשעבר, בעלת 20 שנות ניסיון בניהול בכיר, בעלת ניסיון ניכר בהובלת תהליכים אסטרטגים ויעוץ למוסדות ולארגונים שונים במרחב הכפרי ובכלל.

  תלמידים ממליצים

  קורס חוויתי ומעשיר, אשר מקנה את הכלים הדרושים להתפתחות אישית ומקצועית בתחומי הניהול השונים. מרצים מעולים, אווירה מאוד נעימה אשר תרמה לגיבוש קבוצה של אנשים טובים ואיכותיים.

  מידע נוסף על קורס מנהלים

  כל אחד רוצה להיות מנהל. כשאנחנו שומעים שמישהו התקדם בעבודה לעמדת ניהול, אנחנו מפרגנים ושמחים בשבילו, היות ואנחנו יודעים שמדובר כאן בתפקיד שידרוש ממנו יכולות גבוהות כמו ניהול זמן, סדר וארגון ועוד. חלק מהאנשים נולדים עם התכונות שתפקיד המנהל דורש, ואילו חלק מהאנשים רוכשים אותן במהלך הדרך. רוצים לרכוש תכונות ניהוליות שיאפשרו לכם להתקדם בדרגות המקצועיות שלכם? קורס מנהלים הוא הקורס שאתם צריכים להכיר, אז בואו נבין עליו כמה דברים חשובים.

  מיהו מנהל?

  מנהל הוא אדם שתחתיו נמצאים כמה עובדים, ותפקידו לוודא שהם מבצעים את תפקידם כהלכה. בנוסף, על המנהל מוטלים תחומי אחריות שונים הכוללים ניווט של הארגון, חשיבה והבעת עמדה מקצועית, ובגדול – מדובר כאן על מישהו שמתפקד בתור מנוע עסקי לקידום.

  קורס מנהלים תפקידו לתת לכם את כל הכלים, הידע וההכשרה שלהם אתם זקוקים על מנת להפוך למנהלים מקצועיים בכל ארגון ובכל פוזיצית הנהלה שהיא, ובאמצעותו תוכלו גם לחדד את הכלים והתכונות שכבר קיימים ברשותכם.

  קורס מנהלים – איך זה עובד?

  קורס מנהלים הוא קורס קצר יחסית שמתפרש בדרך כלל על פני לא יותר מ-15 מפגשים שבועיים בני 3 עד 4 שעות. הקורס מתמקד בהנחלת טכניקות ומיומנויות שכל אדם צריך להחזיק בהן על מנת להפוך למנהל טוב. בין היתר, קורס מנהלים מקנה כלים כמו ניהול עצמי, תעדוף משימות, ניהול עובדים, פתרון בעיות וניהול משברים, התמודדות עם מצבים בזמן אמת, יחסי אנוש, אסרטיביות והתנהלות אל מול הגורמים השונים לצד גמישות והקשבה, וכן עמידה בזמני לחץ.

  בקורס ניתנים כלים תיאורטיים וכן כלים מעשיים להתמודדות עם המצבים השונים, ולצד הלימוד מספרים, חוברות ומצגות, תעמדו גם בפני סימולציות שכוללות קונפליקטים עתידיים שאיתם אתם עשויים להתמודד בעתיד, בתור מנהלים.

  איפה כדאי ללמוד קורס מנהלים?

  קורס מנהלים מתנהל במגוון מכללות ואוניברסיטאות ברחבי הארץ. אצלנו במסגרת לימודי החוץ של מכללת תל חי יינתנו לכם הכלים הטובים ביותר להיות מנהל טוב באמצעות המרצים הטובים ביותר. בהצלחה!

  קדימה, זה הזמן שלך לקחת את יכולות הנתינה שלך
  צעד אחד קדימה!


  אני רוצה להירשם

  מאמרים נוספים הקשורים לקורס מנהלים +