אין יותר קדוש מאשר מלאכת כפיים, והאמת שגם אין יותר מספק מזה. אם תמיד הרגשתם שאתם מיועדים ליצירה בעזרת הידיים שלכם, יש סיכוי שקורס ריתוך ומסגרות הוא עבורכם. אנחנו מזמינים אתכם להכיר עולם של עיצוב בעזרת חומרי גלם קשיחים, כולל פרזול במקרים מסוימים. 

אין עולם יותר קסום מאשר עולם היצירה, גם אם זה אומר שהיצירה היא יצירה הכרוכה בעבודת כפיים. למעשה, אנשים אשר עוסקים בתחומים של ריתוך, מסגרות ופרזול הם אומנים לכל דבר. גם אם הם לא ממלאים אולמות של הופעות רוק, הם עדיין יוצרים והם עדיין מייצרים עבודות בעזרת עשרת אצבעותיהם. אם הצלחנו לסקרן אתכם, יכול להיות שגם לכם כדאי להירשם למסלול של קורס לימוד ריתוך ומסגרות. מרגישים שזה מדבר אליכם? הנה כל המידע שאתם צריכים לפניכם. 

כל מה שרצית לשאול את המסגר שלך – קורס ריתוך ומסגרות 

אם אתם מעוניינים להירשם לקורס ריתוך ומסגרות, אתם וודאי שואלים את עצמכם מה אתם עומדים ללמוד בקורס הנ”ל. ובכן, בין היתר, אתם תלמדו למשל כיצד לייצר מסגרות שונות מפלדה ומחומר הברזל. מעבר לכך, הקורס כולל גם יצירה חופשית תוך קבלת הדרכות מקצועיות בתחום. 

אתם תיצרו כל מיני אביזרים מובנים שניתן להגמיש ולעצב בעזרת שיטות שונות. זאת ועוד, אתם גם תלמדו כיצד לעצב במתכת ובסוגים נדירים של מתכות שונות. אתם עומדים ליצור ולחתוך בחומר בפלזמה, לרתך ולחתוך בלהבה, להלחים נחושת לכל מיני מטרות ועוד. 

האם קורס ריתוך ומסגרות הוא קורס יצירה או מקצועי? 

בסופו של דבר, מדובר למעשה בקורס יצירתי ביותר אשר מרחיב לכם גם את האופקים המקצועיים. למה אנו מתכוונים? ובכן, אתם אמנם תלמדו כיצד ליצור בברזל, פלדה ונחושת, אבל אתם גם עומדים לרכוש מקצוע. לאחר קורס הריתוך והמסגרות, אתם תוכלו לצאת לשוק החופשי בכדי לחפש ולמצוא עבודה באחת מהמסגריות.  אתם עומדים להכיר את כלי העבודה השונים תוך כדי ניסוי וטעיה, ואתם גם עומדים לעבוד באופן עצמאי עם מקדחות-עמוד, מלטשת קבועה, מלטשת סרט ניידת ועוד. מכירים את המשחזת שמסגרים משתמשים בה? אז אתם עומדים לעבוד גם עם משחזת מקצועית, משורים מסוגים שונים, עבודה עם צבע ועוד. 

עוד כמה דברים לדעת על קורס לרתכים ומסגרים

בסופם של תהליכים כאלו ואחרים במהלך הקורס, אתם גם תגיעו לרמת הגימור הסופו של כל אותן יצירות שתצרו במהלך הקורס. אם אתם מחפשים אחר תחושה של גאווה, יצירה ומקצועיות, אתם מצאתם את זה כאן. אנחנו ממליצים לכם להירשם כבר בקורס לקורס, מאחר שלעולם לא מאוחר מדי להגשים את החלום שלכם. 

אם תמיד נהניתם מיצירה בחומרי גלם שונים, תנו לעצמכם להיחשף לעולם המסגרות והריתוך. ואם אתם צריכים מידע נוסף בנושאים אלו, כמובן שיהיה מומלץ לשבת לפגישת ייעוץ עם יועץ לימודים. בהצלחה מפורטל מסגרנט – השוואת מחירים בין מסגרים ומסגריות בכל הארץ.