קורס אנגלית שפרו את האנגלית לפני תחילת הלימודים

נרשמתם ללימודים לשנה הקרובה ואתם מתחילים תואר ראשון או שני? רוצים לשפר את האנגלית שלכם ומתלבטים איך כדאי לעשות את זה? קורס אנגלית יכול לעזור לכם .

אין בכלל ספק שאנגלית היא השפה החשובה ביותר אחרי עברית, הן בשל העובדה שחברות, ארגונים ועסקים רבים מתנהלים באנגלית ויוצרים קשרים עם חברות אחרות בינלאומיות והן משום שתארים רבים המועברים באוניברסיטאות או במכללות דורשים אנגלית ברמה טובה וחלקם אפילו מחייבים מעבר של קורסי אנגלית.

 

בנוסף, מאמרים ועבודות בחלק מהמסלולים נכתבים באנגלית ולכן אם מראש תגיעו ללימודים בין אם לימודי תואר או לימודי חוץ חשוב להגיע עם אנגלית ברמה טובה, תוכלו לחסוך לעצמכם הרבה אנרגיה, ללמוד ולבצע את המשימות השונות בקלות וגם ליהנות מאנגלית עשירה שתעזור לכם בהמון היבטים ותחומים בחיים בעתיד. אז באילו דרכים ניתן לשפר את האנגלית שלנו?

 

קורס אנגלית למתחילים

במידה והאנגלית שלכם ברמה בסיסית, יש כמה דברים שאתם יכולים לעשות:

  1. לימוד אנגלית באינטרנט – היום יש שפע של קורסים המציעים לימוד אנגלית למתחילים. ניתן לגלוש בין האתרים ולבחור מסלול המציע לימוד אנגלית למתחילים. הקורסים משלבים סרטונים, קטעי קריאה מעניינים, סדנאות כתיבה ועוד… יש קורסים שמועברים בצורה מקוונת, ממש כאילו לקחתם לעצמכם מורה פרטי ויש כאלה בצורה של סרטונים, כך שתמיד תוכלו לעצור את הסרטון או את השיעור, להתעכב על דברים שלא הבנתם ולהמשיך הלאה. חשוב לדעת שכדי שבאמת תוכלו להשתפר ולהתקדם, יש לתרגל ולבצע את המטלות בין השיעורים.
  2. מורה פרטי – זו אולי אחת הדרכים היותר טובות ללמוד היום אנגלית, בעיקר אם אתם בתחילת הדרך. מורה פרטי יעזור לכם ללמוד לקרוא, לדבר ולכתוב במגוון של דרכים התואמות את היכולות שלכם. מורה פרטי יוכל להתאים את קצב ההתקדמות בהתאם ליכולות שלכם, להכין אתכם למבחנים ולבצע אתכם מטלות וכך תוכלו להתקדם שלב אחר שלב.
  3. ספרים – היום יש מגוון של חוברות וספרים ללימוד אנגלית. ניתן לבצע רכישה של ספרים באינטרנט או לגשת לחנות ספרים המוכרת ספרים ללימוד אנגלית.

 

אנגלית למתקדמים

  1. צפייה בסרטים וסדרות ללא תרגום -אם האנגלית שלכם ברמה טובה ואתם בכל זאת רוצים להשתפר לקראת התואר, תוכלו לצפות בסרטים וסדרות באנגלית ללא תרגום. דרך זו מסייעת לשפר את האנגלית בצורה בלתי רגילה.
  2. קריאת ספרים – דרך נוספת ומרתקת ללמוד אנגלית היא על ידי קריאת ספרים. מתים לקרוא ספר? במקום לרכוש אותו בעברית, רכשו או באנגלית ואתגרו את עצמכם.
  3. דיבור עם מכרים – ניתן להתחבר לפייסבוק ופשוט להתחיל לדבר עם אנשים שאתם מכירים מחו“ל או מהארץ ואתם יודעים שהאנגלית שלהם ברמה טובה. משפחה, חברים קרובים, קולגות לעבודה, פשוט עברו לדבר באנגלית.
  4. צפייה וקריאת חדשות – בחרו בכל יום כתבה אחת או שתיים ופשוט הקשיבו לה באינטרנט או קראו אותה באחד מאתרי החדשות באנגלית.