בין אם אתם עתידים להירשם ללימודיכם במכללת תל חי שבגולן, לקורס קבלני שיפוצים, או לכל מטרת ומסגרת לימודים אחרת, תמיד כדאי להקפיד על ייעוץ לימודים, ייעוץ לתואר וכדומה. בואו נדבר על מקצועות שונים אשר נחשבים פופולאריים ומבוקשים במשק.

בישראל ישנן מכללות לא מעטות, כאשר בכל אחת מהמכללות סטודנטים ימצאו את האפשרות להתוויית דרכי קריירות שונים ובענפים שונים במשק הישראלי. בין אם אתם שוקלים להירשם ללימודים במכללת ת חי או במכללות אחרות בארץ, כמובן שתמיד יהיה כדאי לקבל את הייעוץ המקדים המדויק. החלטתם שאתם מעוניינים להירשם ללימודים באחת מהמכללות האיכותיות בארץ, שמוקפת בנופים הכי מרהיבים של הגולן? אווירת הלימודים המובטחת לכם היא בהחלט קסומה!

החלטתם על קורס קבלני שיפוצים במכללה כזו או אחרת? יש סיכוי שהחלטתם להירשם לקורס שימנף את הקריירה שלכם בכמה וכמה מונים.

מה כולל קורס קבלני שיפוצים ולמי מיועד?

קורס קבלני שיפוצים כולל בתוכו לא פחות מאשר 20 מפגשים שבועיים, כאשר הנוכחות הנדרשת עבור קבלת התעודה עומדת על דרישה של כ-80% נוכחות בסך מפגשי הקורס. הקורס מיועד עבור קבלני שיפוצים בעלי ניסיון בשטח, אבל בהחלט לא רק.

אם אתם טפסנים, קבלני גבס, קבלני ריצוף או קבלני טיח, גם אתם יכולים להירשם לקורס קבלני שיפוצים. נוסף על כך, גם קבלני בנייה יכולים להירשם לקורס הנ”ל, מפקחי בנייה, עובדי בניין, מנהלי עבודה ועוד. באופן כללי ומבלי להיכנס לעובי הקורה של מתכונת ותוכנית הלימודים של הקורס, קורס זה נועד על מנת להפוך אתכם לאנשי מקצוע מדופלמים בתחום זה של קבלן שיפוצים מקצועי ובעל דיפלומה.

אילו כלים נקבל בקורס קבלן שיפוצים?

אתם תקבלו מגוון כלים תאורטיים וכלים פרקטיים, תוך כדי התנסויות כאלו ואחרות הכלולות בתוכניות הלימודים. תוכלו ללמוד לקרוא תוכניות בנייה, שירטוט טכני, ללמוד על תקני בטיחות, ללמוד כיצד לחשב כמויות חומרי גלם, ללמוד כיצד לקרוא ולהבין חוזי קבלן, חוזי יועצים ועוד. בואו נגיד את זה ככה, לאחר קורס מעשיר המלמד אתכם את כל מה שקבלן שיפוצים מקצועי צריך לדעת, כנראה שגם יהיה לכם יותר קל להשיג עבודות שם בחוץ.

בסופו של דבר, כשאדם בטוח בעצמו ומשדר את תחושת הביטחון שמקנים לנו לימודים, אנשים הנמצאים מול אותו אדם מרגישים את זה ונוטים לשכור את שירותיו (יותר מאשר את שירותיהם של אנשי מקצוע המפגינים חוסר בטחון עצמי).

ייעוץ לפני לימודים במכללת תל חי

מעוניינים לרכוש ידע מקצועי שיספק לכם את תחושת הביטחון העצמי? הירשמו ללימודים במכללת תל חי או בכל מכללה אחרת, העיקר שתרגישו שאתם סופגים ידע ומידע חשובים מאין-ערך! כמו שחכמים מאיתנו כבר אמרו פעם, knowledge is power.

לא בטוחים במסלול הלימודים המתאים לכם ביותר? זה בסדר, החיים מלאים התחבטויות והתלבטויות, קבלו ייעוץ מקדים מהמומחים של מכללת תל חי עוד היום. בהצלחה ושיהיו לימודים מהנים!

המידע בשיתוף פורטל טופ שיפוצים, המכיל מידע מקצועי אודות כלל תחומי הבניה והשיפוצים.