בין אם אתם עומדים להירשם למסלול לימודים במכללת תל חי, או שמא אתם עומדים להירשם במוסד לימודים אחר, קודם כל, טוב מאוד שאתם מתכננים את עתידכם. כעת, הגיע הזמן לברר מספר פרטים לגבי קורס טכנאי מזגנים, כמה הוא עולה ומספר דברים נוספים. בואו נדבר על זה.

קודם כל והכי חשוב, כדאי לדעת, ניתן להירשם לקורס טכנאי מזגנים על חשבון הפיקדון הצבאי שלכם. אם זה עתה סיימתם את שירותכם הצבאי ואתם מתחבטים בסוגיית הקריירה שלכם, אתם יכולים כבר בקרוב להירשם לקורס זה ולהתחיל בדרככם המקצועית החדשה. בעוד שהפיקדון “יממן” את הקורס, אתם למעשה בכלל לא תצטרכו להוציא שקל מכיסכם ואפילו תסיימו עם מקצוע ביד בסוף הקורס.

כדאי לי להירשם לקורס טכנאי מיזוג?

אם אתם שוקלים להירשם לקורס טכנאי מזגנים, או למסלול לימודים אחר במכללות כמו מכללת תל חי (מכללת תל חי אינה מציעה מסלול לימודים של טכנאי מיזוג), אתם וודאי מתעניינים במחיר ובכדאיות של הטמונה במקצוע הזה.

ובכן, באשר לכדאיות, אנחנו יכולים להגיד לכם שאכן מדובר במקצוע מבוקש ובמקצוע מכניס באופן יחסי. אבל, וזה אבל חשוב, יחד עם פרויקטים מתגמלים של התקנת מזגנים, מגיעה גם העבודה הקשה. חובה לדעת, תחום המיזוג כולל בתוכו שינוע וניוד של יחידות מיזוג מאוד כבדות, עבודה בגובה לפעמים, עבודה על סולמות, עבודה עם כלי עבודה מורכבים לשימוש ועוד.

יש לכם גישה טכנית, או מעוניינים לפתח אחת?

אם אתם מרגישים שיש לכם גישה טכנית לתחומי עבודה כאלו, הרי שהמקצוע של טכנאי מיזוג אכן כדאי ומתאים לכם. אם לא, ובכן, דרשני. אתם מוזמנים לאתר מסלול לימודים אחר, ובשלב זה יהיה כדאי לבדוק גם מה יש למכללת תל חי להציע.

מכללת תל חי ממוקמת בין נופיה הקסומים של פיסת צפון הארץ, ככה שהחוויה שלכם באמת תהיה ייחודית, מלבד לזה שתוכלו גם לרכוש ידע ומקצועות לחיים במכללה. בכל מקרה בין אם אתם עומדים להירשם לקורס טכנאי מזגנים, או שמא אתם עומדים להירשם למכללת תל חי וללמוד מסלולים אחרים, כדאי יהיה לדעת מה המחיר הממוצע של קורס טכנאי מיזוג.

כמה עולה קורס טכנאי של מזגנים?

אז אם שאלתם את עצמכם כמה עולה קורס טכנאי מיזוג, לידיעתכם, מחיר קורס טכנאי מזגנים נע בין 8,000 ₪ ל-12,000 ₪ בממוצע. הרף התחתון של טווח המחירים מתייחס ללימודי ערב בדרך כלל, פעם בשבוע. מנגד, הרף העליון של טווחי מחירים קורס מיזוג, מתייחס ללימודים פרטניים. כמובן, אם תרצו ללמוד באופן פרטני, המחיר יהיה בהתאם (גבוה יותר).  אז באיזה מסלול לימודים תשקיעו את הזמן הקרוב, אולי את השנים הקרובות? בין אם בקורס טכנאי מיזוג או בכל תחום אחר, מכללת תל חי מאחלת לכם המון בהצלחה!

המאמר בשיתוף עם מיזוגי – פורטל הידע הגדול בתחום מיזוג האוויר.