רוצים להיות אנשי איטום מובילים בתחומכם? אולי בכלל להירשם למכללת תל חי ולהנות מנופי צפון הארץ במהלך הסמסטר? בין אם כך או כך, בואו נדבר על כל מה שצריך לדעת לגבי לימודי איטום גגות ומבנים. האם כדאי לכם? אולי מכללת תל חי מתאימה יותר עבורכם? מוזמנים לגלות יחד איתנו.

אם אתם שוקלים להירשם למכללות בצפון כמו מכללת תל חי האגדית, יש סיכוי טוב שאתם כבר “סגורים על עצמכם” ויודעים בדיוק מה אתם עומדים ללמוד בשנים הקרובות. יחד עם זאת, ישנם המוני אנשים וסטודנטים לעתיד, שפשוט לא בטוחים בנתיב הקריירה העתידי שלהם. רוצים לוודא שאתם בוחרים בנתיב המהיר להצלחה מקצועית? בואו נדבר על זה, האם קורס איטום מבנים וגגות יתאים לכם?

מה חובה לדעת לגבי קורסים של איטום מבנים וגגות?

קודם כל ובאמת הכי חשוב, אם אתם מעוניינים להיות אנשי איטום מקצועיים, אתם צריכים לעבור קורס אוטם מורשה, שמספק לכם בעצם הסמכה מטעם מכון התקנים. כחלק מתהליך הלימודים, אתם תלמדו על סוגי נזילות מים בבתים ובמבנים, על שיטות איטום גגות ומבנים, על סיבות לכך שאיטום מתבלה וצריך להחליפו עם השנים, על חומרי האיטום ועוד.

בסופו של דבר, לידיעתכם, מדובר בתחום די מתגמל שניתן להרוויח בו משכורות לא רעות בכלל. יחד עם זאת, בואו נגיד את זה ככה, אם אתם רוצים באמת להתפרנס מאיטום גגות “כמו שצריך”, רוב הסיכויים שיתאים לכם להיות עצמאים בתחום זה של איטום מבנים וגגות.

כמה זמן ארך קורס של אוטם מגנים וגגות מורשה?

בכל מקרה, בין אם אתם מתכננים לימודים במכללת תל חי, או שמא אתם מעוניינים לעבור קורס איטום מורשה, כדאי לדעת שמדובר לרוב ב-20 מפגשים שבועיים. בעוד שניתן בדרך כלל לאתר מסלולי בוקר וערב, בכל המסלולים תמיד אתם תלמדו על יריעות ביטומניות, על חומרים אקריליים, על זיפות גגות למטרת איטום ועוד.

בשורה התחתונה, בעייתי מאוד לענות עבורכם על השאלה של הכדאיות במקצוע הזה. אם אתם מרגישים שהתחום הזה מעניין אתכם והוא קורא בשמכם, אז מן הסתם, שהכדאיות היא גבוהה עבורכם. אם אתם מרגישים שזה לא ממש בשבילכם, מכללת תל חי מזמינה אתכם לקבל ייעוץ לימודים עם נשות מקצוע בעלות ניסיון רב שנים, ואנשי מקצוע בתחום זה של ייעוץ לפני לימודים.

ייעוץ לימודים מכללת תל חי: בצעו את הבחירה הנכונה לשנים הבאות!

אתם מוזמנים לעשות את החושבים הנכונים, להסיק מסקנות מדויקות ולהגיע להחלטה – האם קורס איטום גגות הוא משהו שאכן מדבר אליכם? אם תרצו, צוות יועצי הלימודים של מכללת תל חי יהיה זמין בכדי שתוכלו לחלוק עמו את ההתלבטויות שלכם. שיהיה לכם המון בהצלחה, בכל מקרה, לא משנה היכן אתם בוחרים ללמוד! בסופו של דבר, זה העתיד שלכם, אז השקיעו בו ובצעו צעדים מושכלים ובדוקים!

המאמר בשיתוף איטום בקליק – פורטל איטום הגגות המוביל בארץ.