קורס דירקטורים הוא צעד חיוני, אם אתם רוצים להשיג הבנה טובה יותר של החובות שלכם ואת האחריות כדירקטורים ורוצים לשפר את הקריירה המקצועית שלך.

למה כדאי לעבור קורס דירקטורים?

הדירקטור הינו תפקיד נחשק, יוקרתי אשר תגמול בצידו שכן הוא תפקיד משמעותי בחברה- הן הפרטית והן הממשלתית, אולם איתו מגיעה גם אחריות מאד גדולה. כיום, רואים את הדירקטור כמישהו מקצועי, מבין ולכן כאחראי בצורה ישירה לפעילויות החברה והחלטותיה וטוב תעשו אם תבינו את נטל האחריות וכיצד לפעול כדירקטורים בחברה. הדרך הטובה ביותר לעשות כן הינו להשתתף בקורס דירקטורים.

בקורס הדירקטורים המשתתפים יכולים ללמוד לעומק את סוגיות הדירקטור. התפקיד של דירקטורים הוא לא קל אבל עם חשיבה נכונה והכנה נכונה- תוכלו לבצע את תפקידכם בצורה הטובה ביותר  בקריירה מתגמלת. ישנו יתרון שבסיום הקורס תקבלו תעודה המעידה על כך שעברתם את הקורס כדי להציג אותה למעסיק פוטנציאלי.

למי מיועד הקורס?

קורס זה מיועד במיוחד לכל מי שרוצה לשפר את המומחיות שלו ותפקודו במגוון תחומים הקשורים בניהול חברות ולקבל את הכלים כיצד להתמודד עם האתגרים המוצבים בפניהם. לרוב מיועד הקורס לאלו שכבר בעלי ניסיון ניהולי בחברות, יועצים משפטיים, נושאי תפקידים בכירים בחברות, רואי חשבון וכדומה ולכן מומלץ שתרכשו ניסיון מקצועי נרחב טרם תירשמו לקורס הדירקטורים.  

חלק מהנושאים אותם תוכלו ללמוד בקורס הינם:

הקורס כולל תחומים ספציפיים, שנבחרו בקפידה כדי לשפר את חווית הלמידה שלכם. הקורס יעזור לכם להבין מהם החובות שלכם כלפי החברה וכיצד לשפר את המיומנויות שלכם.

  1. הבנה טובה יותר של התפקיד שלך ומהם חובות על החברה שלך ובעלי המניות.
  2. מהן התחייבויות משפטיות של החברה והדרישות הרגולטוריות.
  3. פיתוח יכולות ומיומנויות מתקדמות הרלוונטיות לניהול דירקטוריון, לבקרה ולפיקוח על תפקוד חברות.
  4. קבלת החלטות טובות יותר ופיתוח יכולות מנהיגות , פיקוח ובקרה על תפקוד החברה תוך הבנת הציפיות של ההנהלה.
  5. יישום אסטרטגיה עתידנית עם הידע הדרוש לך כדי לנהל סיכונים וביצועים פיננסיים של החברה שלך.
  6. הדרכה לשיפור הביצועים האישיים והמקצועיים שלך תוך שמירה על האיזון בין עבודה לחיים.
  7. חקר מקרי מבחן בזמן אמת על-ידי השתתפות בסדנאות ובפגישות אינטראקטיביות.
  8. ניהול משא ומתן מוצלח (לזה גם חיברנו קורס ייעודי לניהול משא ומתן עליו תוכלו לקרוא כאן)

לסיכום, ההשתתפות בקורס הדירקטורים תעזור לכם  לצאת מאיזור הנוחות שלכם כדי לשפר את רווחי החברה ואת הצורה בה היא מתנהלת. בהצלחה!