לומדים במכללת תל חי, או בכל מכללה אחרת וצריכים שירותי הובלות לסטודנטים? אנחנו מזמינים אתכם להכיר קצת יותר לעומק את תחום ההובלות, לרבות את תחום ההובלות לסטודנטים, שבדרך כלל צריכים הובלת פריטים בודדים עד דירת יחיד.

נכון, ישנם לא מעט סטודנטים אשר מתגוררים בדירות גדולות יותר מאשר דירות יחיד, אבל באופן כללי ומבלי להכליל, בדרך כלל סטודנטים צריכים שירותי הובלה לדירת חדר, או שירותי הובלות לסטודנט שמוביל דירת 2 חדרים. אם מדברים על העיר תל אביב, הרי שבדרך כלל יהיה צורך בשירות של הובלת דירת סטודיו לסטודנטים.

טיפים לסטודנט שצריך חברת הובלה בצפון

בכל מקרה, בין אם אתם צריכים את שירות ההובלות הזה או האחר, אנחנו מזמינים אתכם להיות חכמים ולפעול כצרכנים חכמים שמבצעים קודם כל השוואת מחירים בין חברות הובלה לסטודנטים. לאחר שאתם עורכים השוואת מחירים בין מובילים מומלצים לסטודנטים במכללת תל חי ובכל מוסד לימודים אחר בארץ, אתם כבר בפתיח הרבה יותר טובה.  מאחר שהפתיח שלכם יהיה מושכל ותהיו בעלי ידע מקדים, תוכלו לסגור את דיל ההובלות הכי טוב שניתן לאתר. מעבר לנושא של השוואת מחירים בין חברות הובלה לסטודנטים בצפון הארץ, יהיה חשוב גם לבדוק את חברת ההובלה עצמה.

הובלה לסטודנטים בצפון עם אחריות

בסופו של דבר, אם איתרתם חברת הובלה מאוד זולה, אבל היא גרמה לכם לנזקים בלתי הפיכים בציוד שיקר לכם סנטימנטלית, הרי שהשוואת המחירים לא הייתה שווה שום דבר. בנוסף לאיתור של מחיר טוב להובלה לסטודנט בצפון הארץ, אתם צריכים לדעת ששירות ההובלות הוא מקצועי ומהימן, כך שלא ייגרמו לכם נזקים מיותרים.  לידיעתכם, חברות הובלה לסטודנטים ובכללי, בדרך כלל יציעו לכם להנות גם מאחריות על ההובלה עצמה במשאיות. אם יש צורך בהובלת מנוף עבור הובלות כבדות לסטודנט, הרי שגם על כך יהיה צורך לוודא כי אתם מקבלים אחריות. ודבר נוסף, הוא הנושא של משאיות הובלה מתוחזקות למשעי. שימו לב, על זה לא מתפשרים. נסביר:

משאיות הובלה מתוחזקות = מינימום נזקים

המשאיות של חברות ההובלה חייבות להיות מתוחזקות ללא דופי, מאחר שמשאיות חבוטות ומקולקלות גם נוטות לנסיעה מאוד קופצנית. התוצאה של בולמי זעזועים גמורים במשאית, צמיגים שחוקים וכו’? נכון, קריסת ארגזי הובלה בתוך המשאית וגרימה לנזק בציוד שלכם.  ובמקרים אלו, גם אם יש אחריות על ההובלה, לפעמים כל סכום של כסף לא יכפר על עוגמת הנפש הכרוכה בשבירת ציוד עם ערכים סנטימנטליים אליו. אז גם נפשכם נקעה מחברות הובלה חסרות אחריות ופזיזות, או חובבניות, אתם מוזמנים כבר היום לאתר את חברת ההובלה המקצועית שלכם. תבצעו השוואת מחירים בין חברות הובלה לסטודנטים בצפון הארץ, תערכו קצת מחקר מקדים על חברת ההובלה וצאו לדרך! בהצלחה!

המאמר בשיתוף עם פורטל ההובלות הגדול בארץ – טופ הובלות.