לימודים במכללה הם תקופה מעצימה מאוד מצד אחד, ומצד שני גם מאתגרת. במקרים רבים לא קל למצוא מספיק זמן פנוי גם כדי ללמוד במלוא המרץ וגם כדי לעבוד במשרה מלאה, והתוצאה היא צורך לצמצם את ההוצאות. גם כשעוברים דירה וגם כשנוצר צורך לבצע הובלה קטנה, שהעלות שלה באופן טבעי נמוכה למדי, חשוב מאוד לערוך סקר שוק מקיף ויסודי – בלי להתפשר על איכות השירות.

כמה עולות ההובלות הקטנות?

אחד השירותים המבוקשים ביותר על-ידי הסטודנטים הוא הובלות קטנות. בחלק מהמקרים מדובר על פריטים שנמצאים בבית ההורים או אצל חברים טובים שכבר לא זקוקים להם. במקרים אחרים מדובר על מקרר, מכונת כביסה, ספה יפה או מיטה נוחה שמוצעים בלוח יד2 או בפייסבוק במחיר אטרקטיבי. העלות של ההובלות של הפריטים הבודדים מאפשרת לשנע אותם בלי להידרש לוותר על מרכיבים אחרים בתקציב הכאמור מוגבל שיש לסטודנטים. כך למשל הובלת מכונת כביסה או תנור אפייה תעלה 200-250 ש”ח, עבור הובלת מקרר ישלמו סטודנטים 250-350 ש”ח, ואפילו עבור הובלת ארון גדול במיוחד, אם במקרה יש בו צורך, המחיר הוא עד 500 ש”ח בלבד.

על מה חשוב להקפיד כשבוחרים חברת הובלה?

גם כשהמחיר של ההובלה הוא פרמטר קריטי, עדיין חובה לבחון לעומק גם את המרכיב השני בשביעות הרצון – רמת השירות. למרבה הצער ישנם לא מעט חאפרים בענף, וגם כשהלקוח הוא סטודנט הם עלולים לגרום לנזק רב.

דוגמה אחת להתנהלות בעייתית היא הצעת מחיר אטרקטיבית שבזמן אמת “פתאום” תופחת – ומחייבת אתכם לבחור בין תשלום סכום גבוה מכפי שסוכם לבין חיפוש מחדש של מובילים תחת לחץ זמן. על-מנת להבטיח ראש שקט לגמרי ואפשרות להתרכז בלימודים, מומלץ לא להתפשר על הסכם מסודר וחתום שבו מפורטים כל תנאי ההובלה.

הובלות לסטודנטים – מקסימום גמישות גם מבחינת המועד

דגש משמעותי נוסף בהקשר של שירותי הובלות לסטודנטים הוא המועד. בחלק גדול מהמקרים, עקב הצורך לשלב לימודים ועבודה והעומס שנותר בשל כך, ישנם מעט מועדים פנויים יחסית לביצוע המעבר – ולכן רצוי למצוא חברה שמתנהלת בגמישות ומציעה מקסימום זמינות. עוד כדאי לדעת בהקשר זה שבקיץ תחום ההובלות מתאפיין בביקוש גבוה בהרבה מאשר בחורף, וגם לקראת תחילת שנת הלימודים האקדמית אחרי חגי תשרי החברות המובילות עדיין עמוסות מאוד. מומלץ להיערך בהתאם ולא לחכות לרגע האחרון כדי לא לשלם על כך ביוקר.

הבנה מלאה של הצרכים הייחודיים של הסטודנטים

איך אפשר גם לסמן V על כל הסעיפים הנ”ל, גם לא לשלם מחיר גבוה מדי וגם לא לבזבז זמן יקר על החיפושים? הדרך הנוחה והבטוחה ביותר היא להיכנס לפורטל הובלות גדול ואמין, שמאפשר הזמנת שירות הובלות מכל אזור בארץ. בפורטל כזה תוכלו למצוא את אנשי המקצוע המתאימים לכם ביותר וגם מידע יקר ערך נוסף שיעזור לכם לתכנן נכון את ההובלה כך שהיא תושלם בקלות וביעילות.