לפרטים והרשמה
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי או חייגו 04-8181855 שלוחה 5  יותר ויותר דברים בחיינו מנוהלים על-ידי תוכנות – אם זה חשבון הבנק שלנו, הטלפון הנייד, התשלומים לביטוח לאומי, המכשור הרפואי, הטיסות, הרכישות דרך האינטרנט ועוד. במקביל, עולם ההיי-טק מתפתח ומשתנה במהירות עצומה, והטכנולוגיות נעשות מורכבות ומסובכות יותר ויותר. כתוצאה מכך, איכות מערכות התוכנה יורדת, אם בגלל תהליכי עבודה לא יעילים שאינם תואמים לצרכים המשתנים או בגלל טעויות אנוש.

  נושא הבטחת האיכות, או – QA  (Quality Assurance) נולד בכדי לפתור את הבעיות האלו ולעזור בפיתוח מערכות תוכנה איכותיות יותר. בגלל קצב הגידול בנושא מערכות תוכנה – כך גם הדרישה לבודקי תוכנה עולה כל הזמן.

  הקורס נועד להכשיר אתכם כבודקי תוכנה מקצועיים כך שתוכלו להשתלב בתחום ההיי-טק. הקורס משלב את כל הנושאים הנדרשים, כולל תרגולים ועבודות מעשיות רבות, כך שעם סיומו יהיה לכם את הידע המלא הנדרש בכדי  למצוא תעסוקה בעולם המדהים והיצירתי הזה.

  מאחר וזהו קורס אינטרנטי, כל תלמיד יכול ללמוד בקצב האישי שלו/ה.

  לעומדים בכל הדרישות, כולל מעבר של הבחנים בהצלחה, עם ציון של 70 ומעלה על כל התרגילים והעבודות המעשיות, יקבלו תעודת גמר קורס בודקי תוכנה מטעם החטיבה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית תל-חי וחברת QA.
  מאחר וזהו קורס אינטרנטי, כל תלמיד יכול ללמוד בקצב האישי שלו. הקורס מורכב מ-32 פרקים שכוללים בסך הכל 11.5 שעות של סרטונים לצפייה והרבה תרגולים פרקטים. מבחינת התוכן, הקורס מקביל לקורסים פרונטלים בסדר גודל של 250 שעות לימוד.
  זהו קורס אונליין אינטראקטיבי.  ומה זה אומר?

  זה אומר שלא רק תקשיבו להרצאה תיאורטית כמו בקורסי אונליין אחרים, אלא תידרשו לעשות גם תרגילים ועבודות מעשיות עליהם תקבלו ציון ומשוב מפורט מהמדריכים, וכמו כן תוכלו לתקשר עם המדריכים לשאלות והבהרות, אם נדרש.

  עם סיום הרשמתכם לקורס (תשלום דמי הרשמה וכן מילוי טופס הסדר שכר לימוד) תקבלו שם וסיסמא שיאפשרו לכם להיכנס לאזור האישי באתר, שם נמצא הקורס.

  יוצגו בפניכם 32 הפרקים של הקורס, כאשר כל פרק כולל סרטון הסבר מפורט באורך של 15-30 דקות, ובסיומו תידרשו, כאמור, לעבור בוחן, לעשות תרגילים או להגיש עבודה מעשית.

  אוריאלה כהן ומוריה כהן
  אוריאלה כהן ומוריה כהןמרצות ומפתחות הקורס
  אוריאלה כהן, בעלת רקע של מעל 20 שנה בפיתוח תוכנה וניתוח מערכות, עשתה הסבה לבדיקות תוכנה שם תפקדה כמנהלת פרויקטים, מתודולוגית, יועצת לשיטות עבודה בפיתוח ובדיקות וכן מדריכה במכללות הי-טק (מעל 12 שנים). אוריאלה גם כתבה את ספר הלימוד “לחפש באגים, המדריך המעשי לבודק התוכנה”, ספר המיועד לבודקי תוכנה ואנשי הבטחת איכות.
  מוריה כהן, בעלת תואר ראשון ושני בגיאופיסיקה, ולמרות הרקע כגיאופיסיקאית, במהלך 10 השנים האחרונות פיתחה מיומנויות ואהבה לתחום של בדיקות תוכנה והבטחת איכות, ועבדה הרבה על ייעול ושידרוג שיטות עבודה במחלקת הבדיקות, הדרכת בודקים וניהול צוות של בודקים.

  תלמידים ממליצים

  מליצה בחום על קורס QA Online קורס לבודקי תכנה בהנחייה המקצועית של אוריאלה המיתולוגית, אשר הכשירה דורות של בודקי תכנה מעולים. הקורס מועבר בצורה מעניינת, מקצועית, מקיפה וסוחפת.
  מלכה חי, מנהלת בדיקות תוכנה

  קדימה, זה הזמן שלך לקחת את יכולות הנתינה שלך צעד אחד קדימה!

  מאמרים נוספים הקשורים לקורס בדיקות תוכנה QA

  בודק תוכנה בזמן עבודתו

  קורס בדיקת תוכנה QA

  בעולם כמו שלנו אנו מחפשים פתרונות קסם. כלומר, לסיים קורס במהירות ולהתחיל לעבוד. כי המציאות דוחקת, אנו זקוקים לכסף במהירות ואולי בהמשך נחסוך לתואר רציני יותר, ואז לפחות יהיה לנו ניסיון טוב בשוק העבודה. קורס בדיקת תוכנה QA הוא בדיוק הקורס שיכול להביא אתכם לעבודה הרצינית הראשונה שלכם, וכל זאת לאחר שעות לימוד מעטות. מהי

  " "

  5 אסטרטגיות שיווקיות אופליין ואונליין שכדאי להכיר

  5 אסטרטגיות שיווקיות אופליין ואונליין שכדאי להכיר אסטרטגיות שיווקיות  הינה תכנון המהלכים השיווקיים של חברה מסוימת, פעם כשהיו מדברים על אסטרטגייה שיווקית לא היה צורך לסווג אותה לאונליין ואופליין מהסיבה הפשוטה שהיה רק אופליין. קודם כל לפני שניכנס לעובי הקורה בנושא של אסטרטגיות שיווקיות כדאי שנבין כמה דברים, ראשית, מה זה אופליין ואונליין? אונליין, כמובן

  " "

  התנהלות עסקית נבונה בפתיחת עסק חדש

  התנהלות עסקית נבונה בפתיחת עסק חדש ישראל מצטיינת במספר היזמים שלה ואנו רואים כי יזמות עסקית הפכה לחיזיון נפוץ ברחבי ישראל. זו לא רק יזמי היי טק עליהם אנו שומעים באופן תדיר חדשות לבקרים אלא זה מגוון רחב של יזמים בכל תחומי העסקים מחנויות מסחריות ועד מפעלים תעשייתיים. אך לפני שאתם מתלהבים ומחליטים כי גם