לפרטים והרשמה
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי או חייגו 04-8181855 שלוחה 5
מטרת התכנית היא להכשיר מטפלים העוסקים בידע תיאורטי ובשיטות התערבות לפי הגישה הקוגנטיבית-התנהגותית. מסלול הלימודים יקנה למתמחים מסלול הלימודים יקנה למתמחים ידע תיאורטי ומעשי מעמיק בטיפול קוגניטיבי-התנהגותי, אותו יוכלו ליישם בתחום עיסוקם המקצועי.

עם תחילת הלימודים, ובפרט מהסמסטר השני, מצופה מהמתמחות/ים להתחיל וליישם את הנלמד בשטח תחת הדרכה. עם תום הלימודים מצופה כי המתמחה ת/יישם את הידע שרכש/ה בעבודה הטיפולית בשטח, אישה ואיש לפי מקצועה/ו ותחום עיסוקה/ו, כל זאת תחת הדרכה של מדריכים מוסמכים בטיפול קוגניטיבי-התנהגותי המוכרים על ידי איט"ה.

הלימודים מיועדים לבעלי/ות מקצועות טיפוליים בעלי הכשרה טיפולית אקדמית ונסיון טיפולי: פסיכיאטריות/ים, פסיכולוגיות/ים, רופאות/ים MD, עובדות/ים סוציאליות/ים, מטפלות/ים בהבעה ויצירה, מרפאות/ים בעיסוק, מטפלות/ים בהפרעות בתקשורת, קרימינולוגיות/ים קליניות/ים, סיעוד, יועצות/ים חינוכיות/ים וחינוך מיוחד. 
תעודת הסמכה בפסיכותרפיה קוגניטיבית-התנהגותית תוענק למסיימות/מסיימי תכנית הלימודים במלואה ולאחר מילוי כל חובות הלימוד. התעודה הנה מטעם עמותת משאבים ובאישור איט"ה. לתעודת הסיום יצורפו אישור על שעות הלימוד, ציונים, ושעות ההדרכה. תעודת הגמר מאפשרת למתמחה ליישם את הידע שרכש/ה במקצועה/ו הטיפולי הבסיסי.

בנוסף, מסיימי חובות הפרקטיקום RE-CBT יכולים לקבל תעודת סיום פרקטיקום ראשון למתחילים ממכון אלברט אליס בניו-יורק. 

הלימודים נמשכים שנתיים. בימי רביעי או שני (לסרוגין, מחזור אחד בימי שני מחזור אחר בימי רביעי) בין השעות 13:30-18:30.
הלימודים מתקיימים בעמותת "משאבים" בקרית שמונה. לפרטים נוספים לחצו כאן
פרופסור מולי להד
פרופסור מולי להדמנהל אקדמי

תלמידים ממליצים

לפני מספר חודשים סיימתי את לימודי ה CBT הגלילי. היו אלו שנתיים מרתקות בהן הרחבתי את הידע הטיפולי בעזרתם של מגוון מרצים ומורים שרובם הגיעו ממחוזות רחוקים. אהבתי את האווירה, היחסים הפתוחים עם הצוות המוביל של התוכנית ואת קרבתם של משתתפי התוכנית. בין השנה הראשונה והשנייה ללימודים איבדנו את בננו, נדב, בסופת השלגים בנפאל.
החזרה ללימודים נתנה לי כוח להתמודד עם הכאב והגעגועים. בעיקר למדתי על הבחירה שיש לי בהתמודדות קשה ובלתי צפויה זו.
הגישה הקוגניטיבית- התנהגותית היא בעיקר דרך חיים ממליצה על התוכנית בחום!
טובה שהם, עובדת סוציאלית ומנחת קבוצות